29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Gusht, 2019

Browse our exclusive articles!

Takim i parë i grupit të punës për veting në MPB

Grupi i punës për vetingun në MPB sot duhet ta mbajë takimin e parë. Siç paralajmëroi këtë javë sekretarja shtetërore në MPB, Magdalena Nestorovska,...

Këshilli i Prokurorëve Publikë duhet të sjellë vendim për Janevën

Këshilli i Prokurorëve Publikë sot do ta sjellë vendimin për atë se a do të fillojë procedurën për shkarkimin e prokurores speciale publike Katica...

Gazetari i njohur kosovar e bën bashkë flamurin shqiptar me atë serb në mes të Beogradit

Edhe pse marrëdhëniet mes popullit shqiptar dhe atij serb kanë qenë ndër vite të acaruara, situata nuk ka ndryshuar shumë edhe gjatë viteve të...

Konferencë: “Krimi i organizuar dhe korrupsioni si kërcënim global i sigurisë”

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe ambasadorja e SHBA-së, Kejt Bërns sot do ta hapin konferencën me temë “Krimi i organizuar dhe...

“Grupi Kumanova”, pala mbrojtëse mirëpret kërkesën e Haradinajt

Avokatët e pjesëtarëve të grupit të Kumanovës të cilët po vuajnë dënimin në burgjet e Maqedonisë së Veriut, në pritje të vendimit të shkallës...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img