12/08/2022
17.9 C
Tetovo

Arkiva Mujore Nëntor, 2019

Browse our exclusive articles!

Humbi vajzën 8 vjeçare, piktorja ndërron jetë pasi e nxorrën nga rrënojat (FOTO LAJM)

30-vjeçarja Diena Karanxha ja doli që të dalë gjallë nga rrënojat e tërmetit, por ajo humbi jetën pak orë më vonë në spital. Diena...

Gjashtë anëtarë të një familjeje nën rrënoja, qeni pikas zonën

Specialistët italianë të ekip-shpëtimit që janë vendosur në qytetin e Durrësit në zonën e ish-kënetës për të nxjerrë nga rrënojat personat e humbur, kanë...

Hiqet taksa në “Rrugën e Kombit” për kosovarët që dërgojnë ndihma në Shqipëri

Taksa në “Rrugën e Kombit” për automjetet, autobusët që dërgojnë ndihma në Shqipëri është hequr.Kështu ka bërë të ditur Shoqëria Koncesionare e Autostradës Milot-Morinë. Kjo...

Mbi 2400 efektivë të angazhuar për kërkimet nën rrënoja, nxirren 3 të pajetë në Thumanë

Vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit për gjetjen e personave nën rrënoja. Policia e Shetit bën me dije se mbi 2400 punonjës policie janë angazhuar për t’u...

Rama: Brenda 2020 do të ndërtohen shtëpitë e rrënuara. Pacolli: Të gatshëm për të kontribuar

Pas goditjes së fuqishme që pësoi Shqipëria nga një tërmet prej 6.4 ballë mëngjesin e të martës, ku la shumë viktima dhe qindra të...

Popular

Pacienti nga Kërçova që dyshohet se e ka linë e majmunëve refuzon të testohet

Pacienti i parë me simptome të dyshimta nga Kërçova...

TARAVARI/ FILLUAN PUNIMET PER PARKUN INKLUZIV SOCIAL

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari, bëri të...

Rinia e ASH-së: Të zhvillojmë tregun e mallrave, t’i ndalim pazarllëqet që dëmtojnë Tetovën

Në një aktivitet në tregun e Tetovës, kandidatët e...
spot_imgspot_img