12/08/2022
17.9 C
Tetovo

Arkiva Mujore Mars, 2020

Browse our exclusive articles!

Spasovski: Të gjithë funksionarët do të marrin pagë minimale

Kryeministri teknik, Oliver Spasovski në një konferencë për shtyp deklaroi se Qeveria ka miratuar pakon e dytë të masave ekonomike. Ai tha se do të...

Statistika e ditës për numrin e të sëmurëve të rinj prej sot do të kumtohet deri në orën 15:00

Instituti për shëndet publik prej sot do ta kumtojë statistikën e ditës për numrin e të sëmurëve të rinj deri në orën 15:00, pas...

Pasiguria me koronavirusin po vazhdon, numri i të infektuarve po rritet, ndërsa kulmi pritet për një muaj

Ministria e Shëndetësisë përmes një kumtese iu falënderua të gjithëve që deri më tani me donacione të parave dhe mallrave dhanë mbështetje në përpjekjet...

Maqedoni: Ministria e Shëndetësisë hap llogari për donacione për përballje me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë përmes një kumtese iu falënderua të gjithëve që deri më tani me donacione të parave dhe mallrave dhanë mbështetje në përpjekjet...

Në hotelet në Kodrën e Diellit janë strehuar 154 persona në karantinë shtetërore

Në hotelet në “Kodrën e Diellit” dhe “Slavia” në pronësi të ELEM-it strehojnë 154 persona në karantinë shtetërore si pjesë e masave qeveritare për...

Popular

Pacienti nga Kërçova që dyshohet se e ka linë e majmunëve refuzon të testohet

Pacienti i parë me simptome të dyshimta nga Kërçova...

TARAVARI/ FILLUAN PUNIMET PER PARKUN INKLUZIV SOCIAL

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari, bëri të...

Rinia e ASH-së: Të zhvillojmë tregun e mallrave, t’i ndalim pazarllëqet që dëmtojnë Tetovën

Në një aktivitet në tregun e Tetovës, kandidatët e...
spot_imgspot_img