28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Mars, 2020

Browse our exclusive articles!

KRrE: Qytetarëve të mos u ndërprehet energjia elektrike për shkak të borxheve

Është ende në fuqi rekomandimi i para dy javëve që u kemi bërë dy javë më parë kompanive të energjisë, si dhe ofruesve të...

MPPS: Të lirohen nga puna personat me aftësi të veçanta

Të gjitha organet qeveritare dhe institucionet janë të obliguar borxh, që të udhëzon njësitë e vetëqeverisjes lokale, ndërsa sektori privat të rekomandojë të punësuarit...

Halil Kastrati: 1000 pako gati për familjet nevojtare në Maqedoni

Drejtuesi i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se prej sot do të fillojë shpërndarja e...

Lulishtet në Maqedoni para falimentimit, kërkojnë ndihmë nga Qeveria

Prodhuesit e luleve sezonale dhe të prera kërkojnë ndihmë nga qeveria. Nëse shteti nuk ndërhyn, thonë ata, sektori i tyre do të falimentojë dhe...

Mbyllen 14 lokale në Tetovë, nuk zbatuan masat e rekomanduara

Gjithsej 14 objekte hotelierike janë mbyllur në rajonin e Tetovës në periudhë prej 24 orëve. Nga ora 07:00 e ditës së djeshme deri sot...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img