07/07/2022
28 C
Tetovo

Arkiva Mujore Korrik, 2020

Browse our exclusive articles!

Amerika e heton zyrtarisht “TikTok” për arsye sigurie

Sekretari amerikan i Thesarit, Steven Mnuchin tha sot se TikTok, një aplikacion i njohur i medieve sociale, është nën hetim zyrtar nga Komisioni për...

Qytetarët e RMV-së nuk do të mund të udhëtojnë në BE deri në shtator

Ambasadorët e vendeve-anëtare të BE-së kanë vendosur që banorët e vendeve të Ballkanit Perëndimor, përfshirë edhe të Maqedonisë së Veriut të mos u lejohet...

Nuk ka kufizime për festat e Bajramit dhe Ilindenit

Dje në vendin tonë u regjistrua përsëri numër i lartë i të infektuarve të rinj me Covid-19. Sipas shifrave zyrtare të autoriteteve shëndetësore, gjatë ditës...

Shifra treshifrore të të infektuarve të rinj dhe të shëruarve, Filipçe vlerëson se situata është qëndrueshme

Autoritetet shëndetësore regjistruan dje përsëri numër treshifror të pacientëve të infektuar të rinj me Kovid-19 në vend, por edhe numri i pacientëve të shëruar...

VMRO-DPMNE: LSDM e shndërroi Maqedoninë në vend në të cilin mbizotëron krimi dhe korrupsioni

Shkup, 30 korrik 2020 Zoran Zaev dhe LSDM e shndërruan Maqedoninë në vend në të cilin mbizotëron krimi, korrupsioni dhe shantazhi. Të gjtihë e shikuan...

Popular

RMV, në 24 orë e fundit rritje enorme e rasteve me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut publikoi të...

Hapet sot bajpasi i Vlorës, zona kthehet në superdestinacion turistik

Hapet sot bajpasi i Vlorës, zona kthehet në superdestinacion...

Ndërron jetë gazetari dhe publicisti i njohur Kastriot Myftaraj

Nderron jete ne moshen 60-vjeç Kastriot Myftaraj. Publicisti, gazetari dhe...

Demi godet për vdekje të moshuarin nga Gostivari

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se ka ndërruar...
spot_imgspot_img