29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2020

Browse our exclusive articles!

Kontrolle parandaluese falas me rastin e Ditës botërore të zemrës

Në organizim të Institutit të Shëndetit Publik sot do të organizohen disa aktivitete për ngritjen e vetëdijes te popullata në përgjithësi për stil të...

Shkollat kanë kushte, MASH-i nuk u jep leje

I ashpër ishte edhe reagimi i drejtorit të shkollës së mesme “28 Nëntori”, Ramadan Imeri në lidhje me mënyrën e MASH-it për lejet për...

Flasin nga OVL e UÇK-së, thonë se nuk i dinë arsyet e futjes së EULEX-it në zyrat e tyre

Sekretari i OVL UÇK-së, Faton Klinaku, tha se aksioni i sotëm i EULEX-it në zyrat e kësaj organizate është i kundërligjshëm. Ai në një prononcim...

Zyrat e OVL-së së UÇK-së janë rrethuar dhe janë duke u bastisur nga zyrtarët policorë të EULEX-it

Zyrat e OVL-së së UÇK-së janë rrethuar dhe janë duke u bastisur nga zyrtarët policorë të EULEX-it. Policët e këtij misioni që ishin të armatosur...

Numra treshifror të të infektuarve, Qeveria mendon t’i rrisë gjobat për mosmbajtje të maskave

Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.630 testime, ndërsa janë regjistruar 152 raste të reja të Kovid-19, kanë vdekur dy persona, ndërsa janë...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img