25/05/2022
17.3 C
Tetovo

Arkiva Mujore Nëntor, 2020

Browse our exclusive articles!

‘Doctor Honoris Causa’ për Ali Ahmetin nga Universiteti i Tetovës

Në bazë të nenit 184 të Ligjit për arsimin e lartë të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe neneve 264 dhe 265 të Statutit...

Kryetari i Komunës Vrapçisht Isen Shabani:Edhe sot e përmot i përkulemi flamurit tonë Kuq e Zi

Edhe sot e përmot i përkulemi flamurit tonë Kuq e Zi. Gjithmonë krenar Urime festa e 28 nëntorit gjithë shqiptarëve Me respekt. Kryetari i Komunës Vrapçisht Isen Shabani

z.Lazim Destani: Nderimi më i madh që mund t’ua bëjmë brezave që sakrifikuan për atdheun

Nderimi më i madh që mund t’ua bëjmë brezave që sakrifikuan për atdheun është të punojmë për realizimin e idealeve të tyre, për zhvillimin...

Blerim Sejdiu kryetar i komunës së Zhelinës: Urime gjithë shqiptarëve ditën e krenarisë kombëtare.

Flamuri jonë Kombëtarë është aq i madh, sa që sot, na bën të gjithë shqiptarëve anembanë botës, të përbashkuar me një dëshirë e një...

Isen Asani kryetari i komunës së Tearcës: Krenari kombëtare që nuk shuhet kurrë – Urime Dita e Pavarësisë së Shqipërisë!

Në këtë ditë 28 Nëntori, ditë e Festës së Flamurit, Ju shpreh urimet e mia më te perzemerta: – Urime Dita e Pavarësisë së Shqipërisë! Krenari...

Popular

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë, s’ka të lënduar

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë,...
spot_imgspot_img