28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Prill, 2021

Browse our exclusive articles!

Ekspertët gjerman: Personat nën 60 vjeç të mos e marrin dozën e dytë të vaksinës AstraZeneka

Komisioni gjerman i Vaksinave (STICO) u ka rekomanduar personave nën moshën 60 vjeç që kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër kovid-19 të...

Mickoski: Regjistrimi është vetëm për popullsinë rezidente

VMRO-DPMNE do ta njohë regjistrimin e popullsisë rezidente që është në Maqedoni midis 5 dhe 30 shtatorit, pjesa tjetër është evidentim i diasporës. Ky...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img