49 vjeçari bie nga çatia dhe përfundon në spital – Tv Koha
Kronika e Zeze Maqedoni

49 vjeçari bie nga çatia dhe përfundon në spital

Një punëtor 49-vjeçar nga Kavadari, dje është lënduar rëndë, pasi ka rënë dhe është goditur në një profil metali, informoi pasdite Verolub Dodevski, zëdhënës i SPB Veles.

Pas ofrimit të ndihmës në Spitalin e Përgjithhsëm – Kavadar, punëtori J.G. është transferuar në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup.

Është kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmerren masa për ndriçimin e rastit.

Related posts

Mot me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 38 gradë Celsius

Televizioni Koha

Aksident i rëndë në Itali, vdes 26-vjeçari shqiptar

Televizioni Koha

OSMANI: BALLKANI PERËNDIMOR KA PRITJE TË MËDHA NGA BASHKIMI EVROPIAN

Televizioni Koha

Leave a Comment