Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
6 viktima dhe 639 rate të reja me Covid në 24 orët e fundit - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

6 viktima dhe 639 rate të reja me Covid në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 639 raste të reja me Koronavirus nga 5390 teste të kryera, ndërsa kanë ndërruar jetë 6 pacientë. Qytet me më shumë të infektuar ka Shkupi me 208, Tetova me 113 raste, Gostivari 99, Kumanova 34, Kërçova 32 etj. Në 24 orët janë shëruar vetëm 22 pacientë, ndërsa raste aktive janë 3746 ku kryesojnë gjithmonë qytet si Shkupi, Tetova dhe Gostivari. Që nga fillimi i pandemisë kanë ndërruar jetë 5527 njerëz.

Related posts

Misajlovski: Nëse s’ka zgjedhje bie legjitimiteti i Pendarovskit

Televizioni Koha

Seanca konstituive e Kuvendit, të martën, nën protokolle të posaçme

Televizioni Koha

Nuk përjashtohet mundësia që gratë të dalin në pension edhe me 62 vjet dhe 15 vite stazh

Televizioni Koha

Leave a Comment