29/11/2023
4.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Adelina Ismaili Dhuron 12 Shtëpi për Familjet në Nevojë

Këngëtarja e njohur e muzikës shqipe, ashtu siç të gjithë e njohim “Diva” Adelina Ismaili ka qenë përsëri në qendër të mediave rozë.

Arsye për këtë është bërë gjesti humanítar që ajo ka bërë për familjet në nevojë. Këngëtarja ka bërë me shtëpi 12 familje dhe e ka konfirmuar përmes një lajmi që ka nxjerrë në rrjetet sociale, ku flitet për kontributin e saj.
Theksojmë se Adelina drejtonte një emision televiziv deri në periudhën e Vitit të Ri. Më tej, ajo bëri një pauzë si shkak e disa problemeve shëndtsore.

Të fundit