Afrim Gashi: Nëse na ik rinia çka kërkojmë ne këtu (VIDEO) – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Afrim Gashi: Nëse na ik rinia çka kërkojmë ne këtu (VIDEO)

Afrim Gashi i ftuar në Televizonin Koha në emisionin ”Debat në Kohë”, ka thënë se ai ndjehet keq nëse rinia shqiptare ik nga vendi.

Duke thënë se nëse ik rinia ne çka kërkojmë këtu, për çka e bëjmë gjuhën shqipe zyrtare, për çka jemi pjesë e qeveris, përcjellë Televizioni Koha.

Ja edhe video nga debati me kryetarin e Alternativës z. Afrim Gashi.

 

Related posts

Rruga Tetovë-Prizren, pjesë e 11 marrëveshjeve të nënshkruara sot mes Maqedonisë dhe Kosovës

Televizioni Koha

Zaev:Qytetarët kanë nevojë për qasje serioze kryeministër që do të përqendrohet në punë, dhe jo përmbush kalkulime politike

Televizioni Koha

Mickoski: Regjistrimi është vetëm për popullsinë rezidente

Televizioni Koha

Leave a Comment