Ahmeti sot mbledh Këshillin e Përgjithshëm
Maqedoni

Ahmeti sot mbledh Këshillin e Përgjithshëm

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti për sot në mesditë ka thirrrë mbledhje të Këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie.

“Në mbledhje do të diskutohet rreth zgjedhjeve presidenciale, kongresin e Forumit Rinor të BDI, kongresin e forumit të gruas të BDI-së si dhe procesin e ri-regjistrimit të anëtarësisë”, thuhet në komunikatën e BDI-së. Kjo parti ka vendosur që të përkrahë kandidatin presidencial të radhëve të LSDM, Stevo Pendarovski, i cili u konsiderua si kandidat koncensual.

Related posts

UT me thirrje drejtuar qytetarëve për vigjilencë dhe zbatim të rekomandimeve

Televizioni Koha

Raportimi mbi pandemin ka shkaktuar stres, ankth dhe depresion te gazetarët

Televizioni Koha

DITA E MËSUESIT DHE DITA E GRAS SHËNOHEN NË UT (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment