Aksident i rëndë – Lëndohen dy drejtuesit e mjeteve – Tv Koha
Kronika e Zeze

Aksident i rëndë – Lëndohen dy drejtuesit e mjeteve

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit.

Në aksin rrugor Fier-Ballsh pranë fshatit Kraps u përplasën një automjet tip “Benz”, me drejtues A.Q., me mjetin tip “Volkswagen” me drejtues A.M.

Të dy drejtuesit janë dëmtuar dhe janë dërguar në Spitalin e Fierit për ndihmë mjekësore.

Nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Related posts

Tragjike: Treni godet për vdekje dy të rinj kosovarë në Gjermani – Njëri 13, tjetri 17 vjeç

Televizioni Koha

Një person i dyshimtë i rrinte pranë shtëpisë me makinë, policia e kap të armatosur

Televizioni Koha

Humb jetën një alpinist nga Maqedonia në Olimp

Televizioni Koha

Leave a Comment