Aksident i rëndë në aksin Tetovë-Gostivar, ka viktimë (Foto) – Tv Koha
Kronika e Zeze Maqedoni

Aksident i rëndë në aksin Tetovë-Gostivar, ka viktimë (Foto)

Sot afër orës 07:00 në pikë pagesën e autostradës Tetovë-Gostivar ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Është aksidentuar vetura Mercedes dhe Tuareg.

Sipas informacioneve një person ka ndërruar jetë dhe tre të tjerë janë në Spitalin Klinik të Tetovës.

Personat e hospitalizuar në Spitalin Klinik të Tetovës mendohet të jenë nga Dibra dhe Kërçova./Telegrafi/

Related posts

Deri tani janë vaksinuar mbi tre mijë punonjës shëndetësorë në Maqedoni

Televizioni Koha

Mickoski pranoi se ka qenë në një restorant në Debar Mëhallë

Televizioni Koha

Grubi: Misioni jonë është të rikthejmë BDI-në tek 153.646 votat e vitit 2014 (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment