30/11/2023
9.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident në autostradën Shkup – Tetovë, në vendin e quajtur “Karpallëk”

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë në vendin e quajtur Karpallëk, informon Klan M.

Sipas informacioneve të para nga rreshjet e shiut dhe rruga e rrëshqitshme ka bërë që vetura e tipit “Volkswagen” të vetëaksidentohet.

Nga Ndërmarrja për rrugët shtetërore apelohet për kujdes maksimal gjatë vozitjes pasi gjatë gjithë ditës do të kemi rreshje shiu.

Të fundit