04/06/2023
15.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident në autostradën Shkup – Tetovë, rrokulliset vetura me targa të Shqipërisë

Në autostradën Shkup-Tetovë është aksidentuar një veturë, e cila si pasojë e rrugës së lagësht është rrokullisur, vetura është me targa të Shqipërisë.

Sipas informacioneve jozyrtare një person është lënduar më rëndë ndërsa ambulanca është në vendngjarje për të dhënë ndihmën të lënduarve.

Policia ka bllokuar një korsi dhe po bënë ekspertizën e duhur. /KlanMacedonia/

Të fundit