Aksident në Gostivar, shoferit i mbulohet fytyra me gjak – Tv Koha
Maqedoni

Aksident në Gostivar, shoferit i mbulohet fytyra me gjak

Një aksident sot padite ka ndodhur në Gostivar, që për pasojë përfundon me plagë shoferi i makinës.

Sipas dëshmitarve që thuajn se shoferi ishte vet në makinë dhe ishte i gjakosur në fytyrë. Shoferi ishte i moshës rreth 65-70 vjeçare dhe se aksidenti ka ndodhur rreth orës 17.

Nuk dihen shkaqet e aksidentit por Ekipet e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë gjithçka që lidhet me aksidentin.

Related posts

Rrezikohen 29.000 të punësuar në sektorin e hotelerisë, kërkojnë ndihmë nga shteti

Televizioni Koha

I merret pasaporta të punësuarit në “City Mall” i cili alarmoi rrejshëm për bombë

Televizioni Koha

Neglizhenca e BE, Rusia do të destabilizojë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Televizioni Koha

Leave a Comment