Aksident në mes katër makinave në Tetovë, nuk ka të lënduar - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Aksident në mes katër makinave në Tetovë, nuk ka të lënduar

Një aksident në të cilin janë përfshirë katër vetura, ka ndodhur në mesditën e sotme në Tetovë.

Siç njoftojnë nga Policia e Tetovës, në aksidentin që ndodhi në bulevardin “Bllagoja Toska” në orën 12:25, nuk ka të lënduar.

“Në orën 12:25 është denoncuar aksident trafiku në SPB Tetovë. Kanë marrë pjesë makina të tipit Audi, Renault dhe Toyota me targa të Tetovës, si dhe makina Golf me targa të Shkupit. Nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar”, thonë nga SPB Tetovë.

Ata shtojnë se shërbimet profesionale kanë kryer hetime për konfirmimin e detajeve të aksidentit.

Ky aksident ka shkaktuar vështirësi në zhvillimin e trafikut rrugor në qytetin e Tetovës.

Related posts

Xhaferi: Më 11 shkurt seancë për NATO, të nesërmen shpërndahet Kuvendi

Televizioni Koha

Shërohen edhe 24 pacientë tjerë, edhe sot statistika pozitive për coronavirusin

Televizioni Koha

Neziri: BDI vendimtare për formimin e qeverisë pas 15 korrikut

Televizioni Koha

Leave a Comment