Aksident në rrugën e Dibër – Mavrovë, një i vdekur dhe dy të lënduar – Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Aksident në rrugën e Dibër – Mavrovë, një i vdekur dhe dy të lënduar

Një person ka vdekur në një aksident me makinë në rrugën rajonale Dibër – Mavrovi Anovi afër urës Skudrinski.

Sipas informacionit fillestar nga SPB-Tetovë, aksidenti ka ndodhur mes një automjeti me rimorkio me targa të Dibrës dhe një makine të tipit Hyundai me targa të Shkupit.
Njëri prej pasagjerëve ka vdekur në vendngjarje ndërsa dy të tjerë janë plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Gostivarit.

Në vendngjarje po kryen inspektime ekipi i SPB-Tetovë dhe prokurori publik.

Related posts

Pasiguria me koronavirusin po vazhdon, numri i të infektuarve po rritet, ndërsa kulmi pritet për një muaj

Televizioni Koha

Qendra pranuese për emigrantë në Gjevgjeli mori ndihmë gjermane në pajisje mbrojtëse

Televizioni Koha

QEVERIA PLANIFIKON “POLICË TË MËHALLËS” DHE MBIKËQYRJE DIGJITALE TË TARGAVE

Televizioni Koha

Leave a Comment