ALEANCA & ALTERNATIVA FITOJNË NË ODRI DHE DOBROSHT - Tv Koha
Maqedoni

ALEANCA & ALTERNATIVA FITOJNË NË ODRI DHE DOBROSHT

TELEVIZIONI KOHA SAPO SIGUROI EDHE REZULTATET E FSHATRAVE ODRI DHE DOBROSHT TË TETOVËS.

ODRI:

BDI – 155

ASH & AA –  229

PDSH – 96

LSDM & BESA  – 64

VMRO – 40

FSHATI DOBROSHT

BDI – 434

ASH & AA –  564

PDSH – 60

LSDM & BESA  – 42

VMRO – 7

 

Related posts

Mot me diell dhe i ngrohtë me temperatura deri 35 gradë

Televizioni Koha

RMV, sot zyrtarisht fillon procesi arsimor, Carovska: “Online jo sepse duam, por e kemi patjetër”

Televizioni Koha

Resnja – qyteti i vetëm në Maqedoni pa të infektuar

Televizioni Koha

Leave a Comment