Amdi Bajram gjithëmonë me transport të siguruar: Titaniku u përmbys, vazhdoj me anijen tjetër – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Amdi Bajram gjithëmonë me transport të siguruar: Titaniku u përmbys, vazhdoj me anijen tjetër

Deputeti dhe lideri i Lidhjes së Romëve të Maqedonisë, Amdi Bajram ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet në opinion se partia e tij negocion me VMRO-DPMNE-në. Bajram theksoi se partia e tij do të vazhdon koalicionin me LSDM-në.

“Unë mbetem me koalicionin e LSDM-së. Unë e kam thënë publikisht gjithmonë do të jem me pushtetin. Por unë duke e parë të gjithë situatën, kam qenë në atë anije. Titaniku u rrëzua, normal që kam kaluar në anijen tjetër, dhe sigurisht kemi një bashkëpunim të suksesshëm me LSDM-në”-tha mes tjerash Bajram në konferencën për shtyp në Kuvendin e RMV-së.

Related posts

Janeva do të kryejë ekzaminim kardiologjik në klinikën “Zhan Mitrev”

Televizioni Koha

Mbi 2400 efektivë të angazhuar për kërkimet nën rrënoja, nxirren 3 të pajetë në Thumanë

Televizioni Koha

Uebinar “Sfidat rajonale të sigurisë dhe aktorët e ri shtetëror gjatë dhe pas krizës së pandemisë”

Televizioni Koha

Leave a Comment