Angjushev: Nuk bëhet fjale për ulje të rrogave, por a do të ketë para për rroga! - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Angjushev: Nuk bëhet fjale për ulje të rrogave, por a do të ketë para për rroga!

I ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ish zëvendës kryeministri për ekonomi, tha që është një krizë tejet e madhe dhe do të ketë problem në ekonominë e vendit.

Angjushev, komentoi edhe masat ekonomike të LSDM-së, dhe shtoi se pyetja e vërtetë nuk është se a do të shkurtohen rrogat, por a do të ketë para për rroga!

Related posts

Së shpejti do të hapet edhe një kopsht fëmijësh në Gostivar

Televizioni Koha

Maqedoni, tek spitalet më kritike do të ketë sigurim profesional dhe do të vëzhgohen nga MPB

Televizioni Koha

“Robert Koh”: Para fillimit të vjeshtës është e mundur valë e dytë e koronavirusit në Gjermani

Televizioni Koha

Leave a Comment