Arrestohen katër të rinj, u kapën me marihuanë | VIDEO – Tv Koha
Kronika e Zeze Maqedoni

Arrestohen katër të rinj, u kapën me marihuanë | VIDEO

Të enjten  rreth orës 21 e 20 minuta, në fshatin Neproshten, pjestarët e policisë, kanë privuar nga liria 21 vjeçarin I.R. dhe tre persona të moshës së mitur të gjith nga fshati Poroj i Tetovës, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës së tyre “Pezho” me targa të Shkupit, me të cilën kanë udhëtuar  është gjetur marhuanë.Katër personat, janë mbajtur në Stacionin policorë Tetovë, për zbardhjen e plotë të rastit.

Related posts

Kovachev: Është e rëndësishme që gjeneratat aktuale të Maqedonisë të mos vazhdojnë të edukohen me rrena

Televizioni Koha

Ndërron jetë afaristi shqiptar nga Shkupi, Enver Maliqi

Televizioni Koha

Quçuk: Ballkani Perëndimor është prioriteti i vetëm tjetër i BE-së krahas koronavirusit

Televizioni Koha

Leave a Comment