25/03/2023
11.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Autobusi i linjës Beograd – Shkup, përfshihet nga flakët (Video)

Një autobus i “Nish Express” ka marrë flakë në hyrje të Nishit. Goma e autobusit ka shpërthyer, pas së cilës e gjithë gjëja është djegur në pak minuta. Autobusi udhëtonte në drejtimin Shkup-Beograd me Nishin si ndalesë.

Në autobus kishte vetëm tetë pasagjerë, të gjithë u evakuuan dhe askush nuk u lëndua.

Më shumë informacion priten gjatë mbrëmjes.

Të fundit