Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Banorët grumbullohen, për të dëgjuar ofertën e Bilall Kasamit, në Brodec (FOTO) - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Banorët grumbullohen, për të dëgjuar ofertën e Bilall Kasamit, në Brodec (FOTO)

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami, njëherit kandidat favorit për kryetar të Tetovës, në ditën e fundit të fushatës ka vizituar Brodecin, ku ka ndëgjuar hallet e banorëve të këtij fshati të Malësisë së Tetovës. Ajo që vërehet është interesimi i madh nga banorët e Brodecit për Bilall Kasamin dhe entuziazmi se Tetova do të ketë pas 8 vitesh kryetar të ri.

Lëvizja BESA sonte e përmbyll fushatën në Tetovë, me tubimin madhështor në sallën e sportit të gjimnazit të Tetovës.

Related posts

Shërbimet inspektuese kanë realizuar 11.358 mbikëqyrje të masave qeveritare

Televizioni Koha

LSDM dhe BDI thonë se nuk ka krizë në koalicionin qeveritar

Televizioni Koha

Këtë javë temperaturat mbi 40 gradë

Televizioni Koha

Leave a Comment