Banori i Gostivarit kapet me 3 kilogram marihuanë – Tv Koha
Kronika e Zeze

Banori i Gostivarit kapet me 3 kilogram marihuanë

  Pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë-Stacioni policorë Gostivar, dje (11-prill) prej ora 15 e 55 minuta deri ora 16 e 30 minuta, kanë kryer bastisje në shtëpinë dhe hapsirat ndihmëse të 44-vjeçarit H.M. nga fshati Çegran i Gostivarit.

  Gjatë bastisjes, e cila është realizuar me urdhër të gjykatësit, në kuzhinën verore janë gjetur dhe konfiskuar, tre qese najlloni të mbushura me marihuanë, pesha e të cilës është rreth 3 kilogram, të cilat janë fotodokumentuar dhe do të dërgohet për ekspertizë.

  Personi H.M. është privuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin policor Gostivar. Punohet në zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, kështu që kundër personit H.M. do të pasojnë edhe parashtresa adekuate.

Related posts

Nga të shtënat me armë në qytetin në Gjermani humbin jetën 11 persona, policia gjen trupat e pajetë të sulmuesve në një shtëpi

Televizioni Koha

Burri kërcënon gruan me armë se do e vrasë, ndërhyn policia

Televizioni Koha

Aksidentohet në Tetovë karroca festive

Televizioni Koha

Leave a Comment