Lajmi i Ditës

Bashkëjetoi me një vajzë të mitur – arrestohet Gjakovari

Një burrë është arrestuar pasi që po bashkëjetonte më një të mitur.

Ngjarja ka ndodhur në Gjakovë dhe sipas Policisë i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse viktima është kthyer në familjen e saj.

“Rr. “Ahmet Korenica”, Gjakovë 09.05.2018-14:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Ashkali, pasi që i njëjti bashkëjetonte me të miturën viktimën femër K/Egjiptiane. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima është dërguar te familjarët e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Ish-ministri, Et’hem Çeku, i kishte bërë një favor bashkëpartiakut të tij, tash ministër i Mbrojtjes dhe komandat i FSK-së, Rrustem Berishës. Me këtë rast po merret Gjykata, mirëpo procesin po e zvarrit Komuna e Pejës.

Related posts

Uji fle, hasmi s’fle

Televizioni Koha

Kërcënim me bombë, evakuohen 130 udhëtarë nga aeroplani në aeroportin e Beogradit

Televizioni Koha

Qendra për shtyp e Civilit do të jetë e hapur 18 orë pandërprerë

Televizioni Koha

Leave a Comment