01/12/2023
13.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bastri Bajrami i BESËS betonon Haraçinën si bastion të vetin

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Besa në kuadër të koalicionit ‘Mundemi’ sonte në Haraçinë ka hapur shtabin. Në fotografitë e publikuara shifet një numër i madh simpatizuesve të Lëvizjes Besa dhe siç duket Bajrami po betonon Haraçinën si bastion të vetin.

Të fundit