Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
BDI demanton lajmet për formimin e qeverisë - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

BDI demanton lajmet për formimin e qeverisë

BDI është parti transparente dhe të gjitha proceset i zhvillon me përfshirje dhe njoftim edhe të qytetarëve.
Për momentin, asnjë nga lajmet e shumta mediatike nuk janë të konfirmuara nga ana e jonë dhe gjithësesi se kur do të kemi diçka konkrete, do të ju njoftojmë.

Kontaktet e vendosura paszgjedhore me LSDM dhe me partitë tjera janë kolegiale, miqësore, fillestare dhe gjithësesi në të mirën e vendit dhe të qytetarëve.

Bisedime për detaje siç janë prezantuar nuk janë zhvilluar e as dakorduar me asnjë nga palët.

Related posts

Publikohen përgjime të reja, si u mbyll Televizioni A1

Televizioni Koha

Kaevski: Jemi në kontakte të vazhdueshme me institucionet për fillimin e aktiviteteve sportive

Televizioni Koha

Tregtarët në Tetovë në kushte të mjerueshme, Kasami premton treg me standarde evropiane

Televizioni Koha

Leave a Comment