BDI do të mbajë mbledhje të Kryesisë Qendrore – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

BDI do të mbajë mbledhje të Kryesisë Qendrore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për integrim, Ali Ahmeti, ka thirrur mbledhje të Kryesisë Qendrore të partisë e cila do të mbahet sot, me fillim në ora 15:00 në selinë e BDI-së në Tetovë.

Në mbledhje do të diskutohet rreth Kongresit të katërt zgjedhor të Bashkimit Demokratik për Integrim si dhe për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare të vitit të ardhshëm. .

Related posts

Gerulanos: Çmimet e ulëta të derivateve të naftës janë një mundësi për ekonominë e Maqedonisë

Televizioni Koha

Carovska: “Mësimi nuk do të thotë libër”

Televizioni Koha

Ministria e Drejtësisë kërkon ekstradimin e Alil Demirit dhe Afrim Ismailoviqit për rastin “Monstra”

Televizioni Koha

Leave a Comment