Bekim Rexhepi:Besimin e dhënë do ta bëjë kredo, që të jetë pikënisja e çdo dite në mandatin tim - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Bekim Rexhepi:Besimin e dhënë do ta bëjë kredo, që të jetë pikënisja e çdo dite në mandatin tim

Zv.ministri i transportit dhe lidhjeve Bekim Rexhepi mënjëher pas emrimit,nëpërmjet një statusi në fb ka falenderuar strukturat partiake për dhënien e besimit,duke premtuar se do të kujdeset për qytetarët si për vetveten.

Besimin e dhënë do ta bëjë kredo, që të jetë pikënisja e çdo dite në mandatin tim,ka theksuar ndër të tjera Rexhepi

Ja postimi i tij në fb:

Politikani duhet të kujdeset per qyetaret sikurse kujdeset për vetëveten.
Unë po them se do të kujdesem për qytetaret më shumë se për vetëveten.
Besimin e dhënë do ta bëjë kredo, që të jetë pikënisja e çdo dite në mandatin tim.
Sukseset qofshin më ne.
Ju faleminderit
BR

Related posts

Filipçe: Nesër do të dihet nëse do të ketë lehtësim të masave

Televizioni Koha

Lulja që i largon insektet nga shtëpia juaj!

Televizioni Koha

Ndahen çmimet e KEMM për storjet më të mira gazetareske

Televizioni Koha

Leave a Comment