Bekteshi: BDI këtë herë do të ketë vija të kuqe për disa parti – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Bekteshi: BDI këtë herë do të ketë vija të kuqe për disa parti

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, thekson se BDI këtë radhë do të ketë edhe vija të kuqe se me kë do të bëjë koalicion për formimin e Qeverisë.

Sipas tij , kjo parti nuk do të bëjë koalicion me asnjë subjekt që do të tentojë të mos pranojë Marrëveshjen e Prespës, Marrëveshjen me Bullgarinë dhe Ligjin e Gjuhëve, përcjell Gazeta Express./V.Leka/

Related posts

Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para Parlamentit Evropian

Televizioni Koha

Maqedonia e Veriut/ Nga sot maskat, detyrim dhe jashtë

Televizioni Koha

Afrim Gashi: Nëse na ik rinia çka kërkojmë ne këtu (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment