Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Besimi e mori funksionin ministër i Financave, Angellovska i dëshiroi suksese në punë - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Besimi e mori funksionin ministër i Financave, Angellovska i dëshiroi suksese në punë

Në Ministrinë e Financave sot është bërë pranim dorëzimi i funksionit ministër i Financave me takimin mes ministres së deritanishme Nina Angellovska dhe ministrit të ri Fatmir Besimi.

Në takim, siç u publikua në FB e Ministrisë së Financave, është biseduar për aktivitetet aktuale në Ministri, ndërsa Angelovska i dëshiroi Besimit shumë sukses në detyrë. sn/

Related posts

Derkoski: KSHZ është e gatshme, vetëm duhet të caktohet data e zgjedhjeve

Televizioni Koha

Ish prokurori amerikan ligjëroi në Fakultetin Juridik të UT-së

Televizioni Koha

Palmeri në “Forumin e Prespës”: Kosovës duhet t’i hiqen vizat

Televizioni Koha

Leave a Comment