Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Bilall Kasami: Bdi nuk do të jetë pjesë e qeverisë së ardhshme, ata do të shkojnë në opozitë (Video) - Tv Koha
Maqedoni

Bilall Kasami: Bdi nuk do të jetë pjesë e qeverisë së ardhshme, ata do të shkojnë në opozitë (Video)

Sonte në emisionin “Koha për Debat” që emitohet në Televizionin Koha është i ftuar Kryetari i Lëvizjes Besa z.Bilall Kasami.

Kasami tha se për qeverinë e ardhshme Lëvizja Besa nuk ka vëndosur vijë të kuqe për Bdi-në por kualicioni Lsdm – Besa do të fitojnë 61 mandate dhe nuk do ketë nevojë për Bdi-në sepse ato duhet të shkojnë në opozitë.

Koha për DEBAT: z. Bilall Kasami – Lëvizja Besa

#LIVEKoha për DEBAT: z. Bilall Kasami – Lëvizja Besa

Geplaatst door Tv Koha – Tetovë op Vrijdag 26 juni 2020

Related posts

Ruskovska: Zaev i pari na ka njoftuar për rasin “Reket”, na pyeti nëse mundet të ngritë padi

Televizioni Koha

KSHZ me mendim të vetëm se zgjedhjet duhet të jenë në pajtim me Kodin zgjedhor dhe se Lista zgjedhore duhet të përpunohet

Televizioni Koha

Sektori i punëve të brendshme Tetovë, apelon qytetarët që të jenë syçelë dhe maksimalisht të kujdesëshëm

Televizioni Koha

Leave a Comment