Bilall Kasami në Çegran, premton investime në Kulturë - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Bilall Kasami në Çegran, premton investime në Kulturë

Në vazhdën e aktiviteteve, kreu i Besës, Bialall Kasami ka vizituar Shoqërinë Kulturore Artistike “Jahi Hasani” në fshatin Çegran.

Kasami ka thënë se objekti ku realizohen aktivitetet e kësaj shoqërie, është në gjendje të mjerueshne, pa asnjë investim të vetëm, edhe pse sukseset e tyre si shoqatë janë të shumta, duke marrë çmime të ndryshme, kombëtare dhe ndërkombëtare.

Kasami ka premtuar investime në këtë pjesë me ardhjen e koalicionit Mundemi në pushtet.

Related posts

Virusi korona, pacientja e parë nga Maqedonia lëshohet për kurim shtëpiak

Televizioni Koha

Zekiri i përgjigjet Mexhitit: Mbaju Izet, mos ke frik, vendin e keni në opozitë

Televizioni Koha

Fillon zbutja e masave restriktive, gjendja me koronavirusin në vend stabile

Televizioni Koha

Leave a Comment