Bota mban frymën: Ja videot tronditëse nga Shqipëria – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Bota mban frymën: Ja videot tronditëse nga Shqipëria

Një tërmet i fuqishëm goditi Shqipërinë në orët e para të mëngjesit, duke shkaktuar viktima dhe shumë të plagosur.

Sot në mëngjes, rrjetet më të mëdha në botë e kanë nisur duke raportuar live nga Shqipëria.
Videoja më e përhapur në rrjet është ajo kur një fëmijë nxirret i gjallë nga rrënojat.

Related posts

Zaev për Zhurnal: Nuk do të ketë rekostruim të Qeverisë! A do kemi zgjedhje bashkë me lokalet?!

Televizioni Koha

Sela iu bëri thirrje publike Lëvizjes Besa dhe Alternativës për koalicion parazgjedhor

Televizioni Koha

Filipçe: Në funksion edhe dy laboratorë për testim

Televizioni Koha

Leave a Comment