04/12/2023
3.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bota mban frymën: Ja videot tronditëse nga Shqipëria

Një tërmet i fuqishëm goditi Shqipërinë në orët e para të mëngjesit, duke shkaktuar viktima dhe shumë të plagosur.

Sot në mëngjes, rrjetet më të mëdha në botë e kanë nisur duke raportuar live nga Shqipëria.
Videoja më e përhapur në rrjet është ajo kur një fëmijë nxirret i gjallë nga rrënojat.

https://youtu.be/pusBsHOf_sY

Të fundit