Bujar Osmani respekton Ezanin, nuk i përgjigjet gazetarit deri sa përfundon Ezani (VIDEO) – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Bujar Osmani respekton Ezanin, nuk i përgjigjet gazetarit deri sa përfundon Ezani (VIDEO)

Bujar Osmani ka bërë një gjest të madh derisa ka ndërprerë pyetjen e gazetarit në një konferencë për shtyp për të respektuar thirrjen e Ezanit.

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, si Koordinues kryesor i shtabeve të krizave të njësive për vetëqeverisje lokale për mbrojtje nga COVID19, realizoi vizitë në Shtabin e krizës në Strugë, ku së bashku me Kryetarin e Komunës Ramiz Merko, realizuan takim edhe me përfaqësuesit e bashkësive më të mëdha fetare, ku ju referuan zhvillimeve të fundit lidhur me mbrojtjen nga COVID-19.

Related posts

Universiteti i Tetovës e përforcon bashkëpunimin me Kolegjin AAB

Televizioni Koha

Bllokohet miratimi i konkluzioneve të BE-së për Ballkanin! Çekia dhe Sllovakia nuk pajtohen me tekstin për Maqedoninë

Televizioni Koha

Zaev-Clark: Anëtarësimi i Maqedonisë në NATO ka nxitur investimet e huaja

Televizioni Koha

Leave a Comment