Lajmi i Ditës Maqedoni

 Çdo të enjte në ora 21:45 në Televizioni Koha në ciklin e radhës të Emisionit Karriera do të mësoni më shumë për ..

Çdo të enjte në ora 21:45 në Televizioni Koha do të mund të ndiqni ciklin e radhës të Emisionit Karriera, do ta fillojmë me një personalitet i cili do të na rrëfej për jetën e tij personale dhe veprimtarinë publike.

A e sheh Jeton Pustina veten në Politikë? Për këto dhe shumë dilema të tjera nesër në ora 21: 45

Na Ndiqni

Related posts

Reagim nga komisioni i PDSH-së për Pushtet Lokal dhe Zhvillim Rural

Televizioni Koha

ANTI – BIXHOZ DO TË BLLOKOJË AUTOSTRADËN NË FILLIM TË FUSHATËS

Televizioni Koha

VMRO-DPMNE: Zgjerimi i hetimit dhe paraburgim për Katica Janevën

Televizioni Koha

Leave a Comment