Kuriozitetet Lajmi i Ditës

Dasmori shqiptar dëshiron t’i dhurojë disa para në sofër, por pendohet kur e fut dorën në xhep (VIDEO)

Dasma shqiptare gjithmonë është e njohur për sofrat e mbushura plot. E në një dasmë, një dasmor dëshiron t’i dhurojë disa para në atë sofër, por në videon e cila është bërë virale, shihet se ai pendohet në momentin që e fut dorën në xhep.

E siç duket, ai pendohet në momentin kur e sheh se shuma e parave të cilën e ka në xhep është shumë e madhe për t’ia dhuruar këngëtarit.

 

Dasmori shqiptar dëshiron t’i dhurojë disa para në sofër, por pendohet kur e fut dorën në xhep (VIDEO)

Dasmori shqiptar dëshiron t’i dhurojë disa para në sofër, por pendohet kur e fut dorën në xhep (VIDEO)https://www.almakos.com/dasmori-shqiptar-deshiron-ti-dhuroje-disa-para-ne-sofer-por-pendohet-kur-e-fut-doren-ne-xhep-video/

Geplaatst door Almakos.com op Donderdag 19 september 2019

Related posts

Lazim Destani pjesëmarës në punimet e konferencës ‘Konventa e Bizneseve të Diasporës dhe të Huaja’

Televizioni Koha

Shqipëria brenda pesë orëve është go ditur me rreth 13 tërmete të martën, më i madhi 6.4 ballë

Televizioni Koha

Kërcënim me bombë, evakuohen 130 udhëtarë nga aeroplani në aeroportin e Beogradit

Televizioni Koha

Leave a Comment