Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Derivatet e naftës me çmime të reja - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Derivatet e naftës me çmime të reja

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendosur që pas mesnate për 0.50 denarë të shtrenjtohet çmimi i benzinave, ndërsa i dizelit dhe vajit ekstra të lehtë për amvisëri mbetet i pandryshuar.

Sipas vendimit një litër EUROSUPER BS-95 do të kushtojë 60,00 denarë, ndërsa EUROSUPER BS-98 do të kushtojë 62,00 denarë.

Dizeli mbetet i pandryshuar dhe një litër do të shitet për 52,00 denarë.
Vaji Ekstra i lehtë për amvisëri do të kushtojë 51.50 denarë.

Related posts

Prej nesër vazhdojnë të vlejnë biletat e studentëve pa pagesë për transport publik

Televizioni Koha

Nuhiu ia lëshon vendin Spasovskit

Televizioni Koha

Mbi 1000 prindër refuzojnë me deklaratë vaksinat

Televizioni Koha

Leave a Comment