09/12/2023
2.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Disa të arrestuar për heroinë në Tetovë

Efektivët e policisë të SPB-Tetovë, dje (16-tetor) rreth orës 21:00, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, kanë privuar nga liria personin A.H. (42) nga Tetova, I.A. (38) nga Tenova e Tetovës dhe I.A. (56) nga Gostivari për arsye se janë gjetë dhe konfiskuar heroinë.

Të tre janë mbajtë në Stacionin Policor të Tetovë për pastrim të plotë dhe dokumentimin e çështjes, pas së cilës do të përgatiten parashtresat përkatëse.

Të fundit