Dita e luftës revolucionare maqedonase – 23 Tetori, ditë jo pune për të gjithë qytetarët – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Dita e luftës revolucionare maqedonase – 23 Tetori, ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Dita e Luftës revolucionare maqedonase – 23 tetori është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Related posts

Reisi takon Ambasadorin e Turqisë në Shkup

Televizioni Koha

Ministria e Shëndetësisë tregon procedurën që duhet të ndiqet nga personat që duan të testohen

Televizioni Koha

Iu shemb shtëpia nga tërmeti/ Tragjedia e familjes Lala në Kënetë të Durrësit, dalin emrat e viktimave

Televizioni Koha

Leave a Comment