Kuriozitetet

Do qeshni me lot me këtë video

Disa persona janë shumë të guximshëm, madje bëjnë gjëra që askush nuk do t’i kishte menduar.

E tillë është edhe kjo video.

Në këtë video e cila po bën bujë në rrjetet sociale, shihet një persona teksa i shton shampo në kokë derisa ai është duke u pastruar në një banjo në ambiente publike.

Po ju a do t’ia bënit këtë dikujt?!.

Shikojeni videon e mëposhtme.

 

.

Geplaatst door The Judges op Woensdag 26 september 2018

Related posts

Çon vajzën në fshat për të parë si jetojnë njerëzit e varfër, ajo që ndodhi më pas do t’u lërë me gojë hapur

Televizioni Koha

SHBA-ja dhe BE-ja përsëri kërkojnë pezullimin e taksës

admin-tvkoha

Nxënësit lënë Kosovën për të ikur në Perëndim

admin-tvkoha

Leave a Comment