Dr.Yll Neziri: “Ne nuk i vrasim pacientët i vrasin ato që nuk i sjellin në kohë” - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Dr.Yll Neziri: “Ne nuk i vrasim pacientët i vrasin ato që nuk i sjellin në kohë”

Pa Censurë dje relaizoi një xhirim eksluziv brenda repartit për sëmundje infektive në Spitalin e Tetovës.

Dr. Yll Neziri infektolog shpjegon vështirësitë me të cilat përballen kur pacientët nuk paraqiten në kohë. Dr. Neziri apelon që në kohë sa më të shpejtë të lajmërohen në Spital.

Më poshte mund të ndiqni videon:

https://www.facebook.com/watch/?v=393785901974392

Related posts

Bundestagu më 26 shtator do të japë dritë të gjelbër për negociata, lajmi i zv/kryeministrit Osmani

Televizioni Koha

Lëvizja Besa: Rrugëtimi drejt BE-së shpëtimi i vetëm i Maqedonisë

Televizioni Koha

Më shumë borë në Mavrovë dhe Pozharan, mbi 30 centimetra

Televizioni Koha

Leave a Comment