Botë Kuriozitetet Lajmi i Ditës

E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet

Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal.

Saudi Airlines ishte nisur në fluturim nga Jeddah, Arabinë Saudite, për në Kuala Lumpur, Malajzi.

Por nëna u kujtua në avion se kishte lënë fëmijën në terminal dhe i kërkoi pilotëve te ktheheshin për ta marrë.

Piloti i kërkoi kontrollorëve të trafikut ajror leje për t’u kthyer në aeroport.

Rrethanat në të cilat nëna harroi fëmijën në aeroport janë të paqarta.

Dhe kjo çoi në vonesën e fluturimit në 45 minuta.

Related posts

Protestë edhe në Ferizaj për rastin e abuzimit seksual ndaj të miturës në Drenas

admin-tvkoha

SHGM: Rasti i 1TV është alarmi i fundit për reformat urgjente në media

Televizioni Koha

Takimi i liderëve do të mbahet, Mickoski sërish ftohet të merr pjesë

Televizioni Koha

Leave a Comment