E premtja, 5 qershori, para Ditës së Shpirtrave, ditë jo pune për qytetarët e besimit ortodoks – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

E premtja, 5 qershori, para Ditës së Shpirtrave, ditë jo pune për qytetarët e besimit ortodoks

E premtja, para Ditës së Shpirtrave 5 qershori, është ditë jo pune pune për qytetarët nga besimi ortodoks në Republikën e Maqedonisë së Veriut, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Nga MPPS informojnë se kjo ditë është në pajtim me Ligjin për festat e RMV-së. fb/

Related posts

Filipçe: Zbutja e masave pas një majit, rekomandimet për distancën fizike do të qëndrojnë gjatë

Televizioni Koha

Zaev: Nuk ka zgjedhje të parakohshme parlamentare, kjo do të thoshte tradhti ndaj mandatit dhe axhendës evropiane për të cilën kanë votuar qytetarët (VIDEO)

Televizioni Koha

Varheji: Edhe krahas krizës me koronavirusin, ia dolëm që zgjerimin ta kthejmë në rrugën e duhur

Televizioni Koha

Leave a Comment