Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Emergjenca në Durrës/ Shembet pallati, banorët të ngecur brenda kërkojnë ndihmë - Tv Koha
Lajmi i Ditës Rajon

Emergjenca në Durrës/ Shembet pallati, banorët të ngecur brenda kërkojnë ndihmë

Emergjanca ka në Durrës nga tërmeti me magnitutë 6.4.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se në Durrës pallati afër Kryqit të Kuq, ndërtuar në ’94 është shembur dhe ka njerëz që kërkojnë ndihmë po ende asnjë ambulancë apo ekip shpëtimi nuk ka shkuar më zonë.

 

Burime për Top Channel bëjnë me dije se në Durrës pallati afër Kryqit të Kuq, ndërtuar në ’94 është shembur dhe ka njerëz që kërkojnë ndihmë po ende asnjë ambulancë apo ekip shpëtimi nuk ka shkuar më zonë.

Top Channel

Related posts

Gjermania, Franca bëjnë thirrje për formimin e shpejtë të Qeverisë së Kosovës

Televizioni Koha

Greqia pritet të zgjasë masat kufizuese përtej 6 prillit, një foshnje pacienti më i ri me COVID 19

Televizioni Koha

Multimiliarderi arab pa para! E dhuroi pasurinë për bamirësi

Televizioni Koha

Leave a Comment