Lajmi i Ditës Maqedoni

EPP: Dduhet të bëhet gjithçka që të mbahen zgjedhje të lira korrekte më 12 prill

Ne me vëmendje i monitorojmë orvatjet e rëndësishme reformuese në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Duhet të bëhet gjithçka që të mbahen zgjedhje të lira korrekte më 12 prill, siç është arritur marrëveshje, që të ecë vendi përpara, publikoi Partia Popullore Evropiane në Tuiter. .MEDIAL.mk

Related posts

Merkel mbështet hapjen e bisedimeve për Shqipërin dhe Maqedonin | VIDEO

Televizioni Koha

ASH i drejtohet ministrit Kreshnik Bekteshi: Ministër, sillu në mënyrë të përgjegjshme sepse je pjesë e qeverisë që duhet të menaxhojë me krizën

Televizioni Koha

Kasami nga Departamenti i Shtetit Amerikan: SHBA-të pro koalicionin LSDM – BESA (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment