Është gjetur personi i cili u zhduk para dy ditësh në Manastir – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Është gjetur personi i cili u zhduk para dy ditësh në Manastir

Personi i cili konsiderohej i zhdukur nga 13 maji është gjetur në një humnerë në vendin e quajtur “Tumbe kafe” në Manastir.

Nga DMSH informojnë se Ekipi për shpëtim nga mali i Drejtorisë për mbrojtje dhe shpëtim në bashkëpunim me pjesëtarët e MPB-SPB Manastir e kanë gjetur personin me lëndime të dukshme në tërë trupin.

I lënduari ka treguar shenja jete dhe me automjet të Ndihmës së shpejtë është transferuar në spitalin

e Manastirit. sn/

Related posts

Në Kërçovë 28 persona në vetizolim, situata e qëndrueshme

Televizioni Koha

Bilall Kasami në Reçicë ka paralajmëruar një investim për përpunimin e patateve

Televizioni Koha

Në vend të vaksinave, 1.269 pushkë automatike M-4 donacion nga ShBA-të

Televizioni Koha

Leave a Comment